KELETI ÉS NYUGATI TEHERAUTÓ ALKATRÉSZEK ÉS FELSZERELÉSI CIKKEK! 

CM Részecskeszűrő folyadék K2
CM Részecskeszűrő folyadék K2
3 150 Ft + ÁFA = 4 000 Ft

CM Részecskeszűrő folyadék K2

K2 DPF Go! A 250 ml egy dízel üzemanyag adalék, amelyet a DPF / FAP részecskeszűrő hatékony védelmére terveztek, amely a modern dízelmotorok égési folyamata során keletkező korom felfogására szolgál.

2000 km-enként vagy 2-3 tankolásonként használva csökkenti a korom és szénrészecskék lerakódását, biztosítja a megfelelő kipufogógáz áramlást, ami javítja az égést és pozitívan befolyásolja a szűrő élettartamát.

Különösen ajánlott városi autókhoz, ahol a rövid távolságok vezetése korlátozza a korom hatékony égetését a DPF-szűrőben, ami végső soron eltömődéséhez vezet.

A K2 DPF Go rendszeres használata! Az üzemanyag-adalék lehetővé teszi az üzemanyagrendszer tisztán tartását, ami kevesebb szennyeződést jelent. A kevesebb szennyeződés a rendszerek hosszabb, problémamentes működését jelenti, kisebb meghibásodási kockázattal.

K2 DPF Go! minden típusú dízelmotorhoz használható.

Használati utasítás: Tankolás előtt öntse a kanna tartalmát a tartályba. Egy 250 ml-es kiszerelés 50-70 liter gázolajhoz elegendő.
Webshop cikkszám
X6228
Raktáron: 1 db
3 150 Ft + ÁFA = 4 000 Ft
A vásárlás után járó pontok: 40 Ft
Adatok
Minőség:
Utángyártott
Állapot:
Új
Tömeg:
350 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!