KELETI ÉS NYUGATI TEHERAUTÓ ALKATRÉSZEK ÉS FELSZERELÉSI CIKKEK! 

+36204473663 | alkatresz60@gmail.com

 

Üdvözöljük honlapunkon! Kérdésével kapcsolatban hívjon minket bizalommal:0637349001

Mercedes Kuplungtárcsa 420 mm (A1553)
Mercedes Kuplungtárcsa 420 mm (A1553)
37 795 Ft + ÁFA = 48 000 Ft
ÚJ

Mercedes Kuplungtárcsa 420 mm (A1553)

37 795 Ft + ÁFA = 48 000 Ft
A vásárlás után járó pontok: 480 Ft
Részletek
Alternatívák:



MEYLE 0374101000

SACHS 1861410021

SACHS 1861410035

SACHS 1861410040

SACHS 1861410041

SACHS 1861410045

SACHS 1861410046

SACHS 1861511232

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0123127

MERCEDES-BENZ 0022509903

MERCEDES-BENZ 0032500003

MERCEDES-BENZ 0032507903

MERCEDES-BENZ 0052500103

MERCEDES-BENZ 0052500203

MERCEDES-BENZ 0072504203

MERCEDES-BENZ 0072504303

MERCEDES-BENZ 00725043030080

RENAULT 5000587571

RENAULT 5000589571

RENAULT 5000822147

SAURER 9532628030

VAN HOOL632100210

LuK 342001110

LuK 342001126



Felhasználható:



MERCEDES-BENZ, NEOPLAN, RENAULT, SCANIA, VOLVO



Méretek:



Vastagság [mm]:10

Belső átmérő [mm]:242

Külső átmérő [mm]:420

Fogszám: 10

Fogazás: 1"3/4
Adatok
Webshop cikkszám:
A1553
Tömeg:
350 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!